O mnie

Czas czytania: 2 min

Michał Szadkowski

Dla mnie terapia to autentyczne spotkanie dwojga ludzi, podczas którego w atmosferze akceptacji i zaufania zachodzi zmiana. Interesuje mnie szczególnie pomaganie w nauce budowania bliskości i relacji z drugim człowiekiem.

Czerpię osobistą satysfakcją z pomagania w usuwaniu przeszkód, które stoją na drodze do rozwoju, szczęścia i przeżywania życia w pełni.

Komu pomagam?

Pracuję w obszarach pomocy psychologicznej i psychoterapii od ponad 5 lat.
Specjalizuję się w pomocy osobom cierpiącym z powodu:

-depresji
-lęków
-stresu
-braku poczucia własnej wartości
-kryzysów życiowych
-uzależnień
-problemów w relacjach osobistych i zawodowych
-innych zaburzeń osobowości i nerwic

Pomagam też osobom, które nie umieją jeszcze nazwać powodów własnego cierpienia, a potrzebują wiedzy, wsparcia i akceptacji na drodze do samopoznania i zmiany.

Pracuję z dorosłymi i młodzieżą w języku polskim i angielskim. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Michał Szadkowski – ZnanyLekarz.pl

W jakim nurcie pracuję?

Terapię prowadzę w ujęciu humanistyczno-egzystencjalnym Gestalt, korzystając z nurtu teoretycznego wypracowanego przez Viktora Frankla, Carla Rogersa i Fritza Perlsa a rozwijanego przez Josepha Zinkera. Korzystam także z „Porozumienia bez przemocy(NVC)” Marshalla B. Rosenberga i „The Work” Byron Katie.

Swoje inspiracje czerpię ze źródeł takich jak elementy etyki Spinozy, filozofia dialogu Ja-TY Martina Bubera, a także filozofie wolności, odpowiedzialności i akceptacji Jiddu Krishnamurtiego.

Czy skorzystałbyś na psychoterapii Gestalt?

Moje doświadczenie i edukacja.

Umiejętności zawodowe zdobywałem na akredytowanej w EAGT i spełniającej wymogi PTPG 4 letniej podyplomowej Szkole Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt (IIPG) w Krakowie, wieloletnim stażu szkoleniowo-praktycznym w Młodzieżowym Ośrodku Profilaktyki i Psychoterapii w Warszawie, a także akredytowanym w EAGT specjalistycznym Programie Pomocy Psychologicznej w ujęciu Gestalt.

Współpracowałem między innymi z Akademią Przyszłości Stowarzyszenia Wiosna, Bielańskim klubem socjoterapeutycznym „ZiS”, Domem dziecka nr.3 w Warszawie, a także Młodzieżowym Ośrodkiem Profilaktyki i Psychoterapii. Współtworzyłem też męską inicjatywę „Dom Terapeutów”. Obecnie skupiam się na praktyce prywatnej, a także na prowadzeniu ośrodka „Świadomość I Rozwój” w Warszawie. 

Kilka słów o mnie.

Prywatnie jestem mężem i ojcem. Mam też za sobą wieloletnie doświadczenie w pracy w korporacji, co pozwala mi lepiej rozumieć problemy i potrzeby wielu moich klientów. Zdarza mi się przełożyć przemyślenia kliniczne na formę krótkiego artykułu np. tutaj BLOG

Kontakt i szczegóły.

Przyjmuję w centrum Warszawy:

Ul. Kredytowa 6 m 27

 

(2 minuty od metra Politechnika)

Koszt sesji indywidualnej – 250 PLN

Zadzwoń +48 698 009 230 lub napisz na
kontakt@opsir.pl
jeśli chcesz umówić wizytę.

Jeśli nie odbieram, prawdopodobnie jestem w trakcie sesji i postaram się oddzwonić, blisko pełnej godziny.

Jeśli masz pytania co do oferowanych form pomocy,
zadzwoń lub napisz, a z chęcią pomogę ci, rozwiać wątpliwości.

Możesz też umówić wizytę przez całą dobę, przez portal znanylekarz.pl

Opinie moich klientów.

Michał Szadkowski – ZnanyLekarz.pl

Share